ЖИВОТНА ДРАМА ЂОКОВИЋА: Био сам на ивици смрти, данима у болничкој постељи

Оља Мркић

29. 03. 2021. у 20:46

ОТАЦ најбољег тенисера света Новака Ђоковића, Срђан, гостовао је у емисији "Дневни ред" на телевизији Б92, где је говорио о успесима ина и пажњи коју му светска јавност придаје.

ЖИВОТНА ДРАМА ЂОКОВИЋА: Био сам на ивици смрти, данима у болничкој постељи

Фото: Н. Параушић

У једном делу емисије дотакао си и животне драме и болести која га је задесила пре неколико година.

- Било је тешко имао сам сепсу и једно три недеље ми је живот висо о концу. Пребацили су ме за Минхен јер нисам имао услова за излечење. Ноле је играо завршни турнир у Лондону и ту победу је мени посветио. И то ми је значило кад сам видео и чуо. Он је хтео да буде самном и да не иде на турнир. Ја сам му рекао не. Ти тати дајеш снагу кад играш и побеђујеш - рекао је Срђан Ђоковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал орлова

КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"

У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.

27. 03. 2026. у 07:00

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

СТРОЖА РЕГУЛАТИВА ДАЛА РЕЗУЛТАТЕ: Снажан фокус на заштити малолетника