ОДЛУЧИО ЈЕ ДА СПАСИ СВЕТ: Док паузира од тениса Доминик Тим се посветио хуманитарном раду
ДОМИНИК Тим је решио да неко време одмори од турнира, а док се припрема за сезону на шљаци учествује у хуманитарним пројектима.
Фото: ЕПА
Шампион УС Опена се прикључио кампањи чији циљ је да се подигне свест о важности пчела у екосистему Аустрије и Немачке.
У овој акцији су већ нека позната имена светског спорта, пре свих возач Формуле 1, Немац Себастијан Фетел.
Тим ће тако постати амбасадор иницијативе која ће наредне недеље, тачније 7. априла, имати промотивни скуп у Бечу.
Капмањи се прикључио и аустријски играч хокеја на леду, Марко Роси.
- Придружите се мом тиму, спаисмо свет заједно, пише у позивници за догађај на Инстаграм страници.
Подсећања ради. четврти тенисер планете је и прошле године на Адрија туру у Београду сав новац од освојене награде донираи Институту за истраживање канцера код деце.
Такође је учествовао и у капмањи како би се помогло у борби са пожарима у Аустралији.
Очекује се да ће се на терен вратити 19. априла на турниру у Београду.
(Б92)
Препоручујемо
ЕВРОЛИГА: Партизан бољи од Валенсије, Пантер "руши" Звезду...
ЗА данас вам је наша редакција спремила неколико занимљивих предлога из Евролиге.
27. 03. 2026. у 10:30
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)