ВАКЦИНА ВАЖНИЈА ОД ТЕНИСА: Српски тенисер отказао учешће на турниру због цепива

Оља Мркић

05. 04. 2021. у 12:14

ДРУГИ рекет Србије Душан Лајовић отказао је учешће на турниру у Марбељи где је требало да буде четврти носилац - због вакцинације против заразне болести КоВид-19.

ВАКЦИНА ВАЖНИЈА ОД ТЕНИСА: Српски тенисер отказао учешће на турниру због цепива

ФОТО: ТСС

- Вакцинисао сам се у сарадњи са ОКС и Дом здравља Земун. А с обзиром да сам везао доста турнира, Марбеља ми није била у првом плану. Пријавио сам се више због тога што када је била пријава још нисам знао да ли ћу играти у Мајамију или не - објаснио је Лајовић и додао да није имао никаку дилему да ли треба да се вакцинише или не

АТП полако уводи нова правила што се тиче вакцина.

- Сада када дођеш на турнир, не мораш да будеш у соби 24 часа док чекате први негативан резултат већ можеш нормално да одеш на тренинг. Ни правило блиског контакта неће бити исто ако си вакцинисан.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу

ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу

МАДРИДСКИ Атлетико ће дочекати Барселону у првој утакмици полуфинала Купа краља. Два шпанска тешкаша се поново састају у овој фази такмичења, а играчи Дијега Симеонеа желе освету након прошлогодишње елиминације од каталонских гиганта.

12. 02. 2026. у 06:45

Коментари (0)

ТРИК ИСКУСНИХ ДОМАЋИЦА: Зашто треба да сипате ПИРИНАЧ у калупе за мафине пре печења?