НОВА ПРАВИЛА У МОНТЕ КАРЛУ: Новаче, имаш 60 минута ван "балона"...

Александар Илић
Александар Илић

11. 04. 2021. у 10:56

ОНО што је занимљиво јесу нова привила уведена први пут од АТП-а и то од турнира у Кнежевини.

НОВА ПРАВИЛА У МОНТЕ КАРЛУ: Новаче, имаш 60 минута ван балона...

Фото: АП

Након што је АТП, такође први пут, омогућио Новаку Ђоковићу, Данилу Медведеву и Александеру Звереву да ове дане користе да буду у приватним резиденцијама као становници Монте Карла, увели су ново правило.

Када пређу у "балон", како пише Марка, имаће сат времена да изађу из истог на дневном нивоу.

Одлука каква је била немогућа на претходним турнирима, пре него што је АТП "попустио" са мерама, али и у договору са локалним властима.

Ђоковић ће бити слободан у првом колу и у другом чека победника меча Алберт Рамос Винолас – Јаник Синер. 

 Душан Лајовић се на старту састаје са Данијелом Евансом, Ласло Ђере са Кареном Хачановом, а Филип Крајиновић са Николозом Басилашвилијем.

(Б92) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА ГРАЂАНА, ШАНСА ЗА НОРВЕЖАНЕ: Рањена звер стиже на север Европе

КРИЗА ГРАЂАНА, ШАНСА ЗА НОРВЕЖАНЕ: Рањена звер стиже на север Европе

ПРЕДСТОЈЕЋИ дуел у Лиги шампиона између Бодо Глима и Манчестер ситија на „Аспмира” стадиону доноси занимљив окршај екипа које се налазе у потпуно различитим формама и такмичарским ситуацијама.

20. 01. 2026. у 08:24 >> 10:05

ДОНАЛД ТРАМП И ЦЕЛА АМЕРИКА У ШОКУ: Ни Србин није спречио најневероватнију спортску сензацију свих времена

ДОНАЛД ТРАМП И ЦЕЛА АМЕРИКА У ШОКУ: Ни Србин није спречио најневероватнију спортску сензацију свих времена

Замислите да од рођења навијате за Звезду или Партизан, да сте притом рођени на Аутокоманди, да сте поред стадиона вољеног клуба и одрастали, гледали га и навијали за њега свим срцем, али да вољени клуб није хтео ни да вас погледа, чак ни да пристане да волонтирате у њему. Нешто слично се десило једном момку о коме данас прича цела Америка. А чак ни Србин који је чудо направио - није успео да га спречи у томе. И то пред очима целе нације, а и Доналда Трампа, америчког председника, у ложи.

20. 01. 2026. у 16:16

Коментари (0)

СВЕТСКИ СКАНДАЛ! Двоје Срба хитно избачено из тениса, урадили оно што никако нису смели!?