НОВАК РАСТУЖИО ШПАНЦЕ: Званично је, Србин не игра у Мадриду!

Александар Илић
Александар Илић

27. 04. 2021. у 20:20

ШПАНСКИ медији тврде да Србин неће учествовати у Мадриду иако је био пријављен за турнир у престоници Шпаније.

НОВАК РАСТУЖИО ШПАНЦЕ: Званично је, Србин не игра у Мадриду!

Фото: EPA-EFE/KELLY BARNES

Ђоковић неће играти на турниру у Мадриду. Тако барем тврди шпанска Марка.

Мастерс у главном граду Шпаније на програму је од 2. до 9. маја, а према информацијама које стижу из Шпаније, на њему неће учествовати најбољи српски и светски тенисер.

Новак је одлучио да проведе време враћајући се у форму, те је ова одлука била очекивана, али је свеједно растужила Шпанце. 

Подсетимо, Ђоковићу је главни циљ борба за трофеј у Паризу, где жели да освоји још један гренд слем како би се приближио Рафаелу Надалу и Роџеру Федереру на један Гренд слем заостатка. 

Ђоковић ће учествовати и на другом АТП турниру у Србији, где ће бити једини играч из топ 10. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА!  Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси

ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА! Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уплетени су и Иран, али и Сједињене Америчке Државе и Израел који су Иранце напали, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе.

05. 03. 2026. у 12:19

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

200.000 РАЗЛОГА ЗА СЛАВЉЕ: Yettel bank прославља 200.000 Bank MAX корисника