КЛАДИОНИЦЕ ПОТЦЕНИЛЕ ЂОКОВИЋА: Изашле квоте за освајача Ролан Гароса
ДРУГИ гренд слем сезоне, Ролан Гарос у Паризу, се ближи, а чини се да једина неодумица влада око тога ко је највећи фаворит за освајање тог турнира који почиње 30. маја и све су очи упрте у Рафаела Надала и Новака Ђоковића.
Фото: АП
Ако је веровати светским кладионицама, Рафаел Надал је после титуле у Риму где је савладао управо Ђоковића, највећи фаворит за Париз са квотом која на Шпанца износи 1,83.
Други фаворит је управо Новак, а квота на њега је знатано виша и износи 4,5.
- Кладити се против Надала на Ролан Гаросу је као да се кладите да Сунце неће осванути ујутру. Освојио је невероватних 13 титула тамо, укључујући последње четири у низу, а постоје снажни основи да се верује да је фаворит да то уради опет. Једног дана ће и он отпасти, као што је то случај сада са Роџером Федерером, али то време изгледа да још није дошло. Морате да уложите чак 120 долара да бисте зарадили 100 на Надаловом тријумфу. Што се Ђоковића тиче, ако се Надал саплете, Новак је ту да 'улети' и освоји титулу. Он је, уосталом, често у борби за тај трон, има три пораза у тамошњим финалима и једну победу у последњих седам година. Ако верујете да се Надал приближио свом крају, Ђоковићу се треба окренути - објаснио је амерички МСН разлог оваквих квота.
Препоручујемо
ТЕНИСКИ КЛАСИК У ВЕЧНОМ ГРАДУ: Ево када ће Ђоковић и Надал изаћи на Форо Италику
16. 05. 2021. у 09:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу
После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.
23. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)