БРАВО, ДЕВОЈКЕ: Српски дубл освојио турнир у Београду, Крунић и Стојановић препустиле ривалкама два гема

21. 05. 2021. у 16:03

СРПСКЕ тенисерке Нина Стојановић и Александра Крунић освојиле су титулу у дублу на турниру у Београду.

ФОТО Тениски савез Србије

Оне су у финалу победиле белгијску комбинацију Алисон Ван Ујтванк/Грета Минен са 6:0, 6:2.

Нина и Александра су доминантно дошле до трофеја, за свега 63 минута, посебно су бриљирале у првом сету када су противнице оставиле на нули.

Нина Стојановић/ФОТО: ТСС

У другом сету се играли гем за гем до шестог, а онда су Српкиње направиле два брејка и тако стигле до титуле.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45