ЧЕТВРТКОМ КОД ПРЕДСЕДНИЦЕ ОПШТИНЕ: Ковин поново, након паузе због пандемије, омогућила пријем грађана

Ј. Ј. БАЉАК

26. 05. 2021. у 12:17

СТАНОВНИЦИМА општине Ковин поново је, након паузе због пандемије корона вируса, омогућено да лично разговарају са председницом општине Сањом Петровић.

ЧЕТВРТКОМ КОД ПРЕДСЕДНИЦЕ ОПШТИНЕ: Ковин поново, након паузе због пандемије, омогућила пријем грађана

Фото: Општина Ковин

Сваког четвртка од 10 до 13 часова имаће прилику да јој изнесу своје проблеме и затраже помоћ или да укажу на оно што сматрају да је потребно да локална самоуправа уради.

Термини се заказују на број телефона 013/742-114.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКИ УДАРАЦ ЗА МОСКВУ: Кина обуставила увоз руске нафте након санкција САД-а

ВЕЛИКИ УДАРАЦ ЗА МОСКВУ: Кина обуставила увоз руске нафте након санкција САД-а

КИНЕСКИ државне нафтне компаније обуставиле су куповину руске нафте која се превози морем након што су Сједињене Америчке Државе увеле санкције "Росњефту" и "Лукоилу", рекли су трговински извори.

23. 10. 2025. у 16:45

ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!