ПРЕКО 60 ХИЉАДА ПРЕГЛЕДА У ВРАЊУ: 10.000 прегледаних малишана

28. 05. 2021. у 13:21

ПРЕМА извештају из Ковид система за период од 23. марта прошле до 25. маја ове године у Ковид амбуланти АТД-а урађено је укупно 61500 прегледа, док број прегледа за исти период у амбуланти у Ковид болници износи 30500.

ПРЕКО 60 ХИЉАДА ПРЕГЛЕДА У ВРАЊУ:  10.000 прегледаних малишана

Фото: Д. Ристић

Укупан број прегледа у Ковид амбуланти за предшколску и школску децу у том периоду је 10000, док је број урађених прегледа у Ковид амбуланти при Служби за педијатрију у Општој болници Врање која ради од 23. новембра 2020. године 357 и од тог броја на далје лечење у терцијалну установу упућено је 35 деце.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

Спој ритма и дечје маште - Хуманитарни мјузикл “Боки и КрокРоцкодилоси” за помоћ Фондацији Једро