КОРОНА У КОЛУБАРСКОМ ОКРУГУ: За 24 сата забележен само један нови случај
НА подручју Колубарског округа у протекла 24 часа забележен је само један нови случај заразе корона вирусом, саопштио је Завод за јавно здравље Ваљево.
Фото: Град Ваљево
Једини нови случај био је у Ваљеву. У Лајковцу, Љигу, Мионици, Осечини и Убу није било нових случајева.
Препоручујемо
ФАЛСИФИКУЈУ КОВИД ПАСОШЕ! Постали су "најтраженија роба" у Немачкој, лако их је лажирати
30. 05. 2021. у 09:38
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)