КОРОНА У СРЕДЊЕМ БАНАТУ: 63 новооболела у последњих недељу дана
ПРЕМА званичним подацима Завода за јавно здравље у Зрењанину, на подручју пет општина Средњобанатског округа закључно са последњим мајским даном, потврђено је укупно 11.699 случајева Цовид 19, а у последњих недељу дана, регистровано је 63 новооболелих лица.
Фото: Град Зрењанин
Највећи број је у Зрењанину, 8.068 и тренутно активних 184, Новом Бечеју 1.592 и активних 20, Житишту 713, од којих је тренутно активних 37, Новој Црњи 662 и активних 14 и Сечњу 664, од којих је тренутно активно 19 пацијената.
Завод за јавно здравље у Зрењанину, за потребе мештана средњег Баната, укупно је апликовао 104.499 доза вакцине, највише Дом здравља др Бошко Вребалов, 73. 174 и за домове здравља у Новом Бечеју 11.462, Житишту 8.345, Сечњу 6.580 и Српској Црњи 4.938 доза вакцине.
Укупно, је са две дозе, вакцинисано 46.235 житеља Средњобанатског округа.
Препоручујемо
АМЕРИЧКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА ШОКИРАО: Шмркао сам кокаин са WC даске
АМЕРИЧКИ министар здравља и социјалне заштите Роберт Ф. Кенеди млађи изнео је шокантно признање о својој прошлости са дрогама гостујући у једном подкасту у четвртак. Говорећи о борби са зависношћу, открио је до сада непознате детаље.
13. 02. 2026. у 09:12
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)