НА БОЛНИЧКОМ ЛЕЧЕЊУ 21 ОСОБА: У лесковачкој Ковид болници још један смртни исход
У КОВИД болници у Лесковцу пацијент из Власотинца, стар 78 година, преминуо је од последица инфекције вирусом корона, а једна особа са тежом клиничком сликом упућена је у крушевачки Ковид центар.
Фото: И.М.
У Лесковцу је тренутно на лечењу 21 особа, а овдашња Ковид болница је, у последња 24 часа, имала по један пријем и отпуст.
Од укупног броја хоспитализованих 11 пацијената је позитивно на опаки вирус, а 10 има негативан налаз. Терапију кисеоником прима 13 људи.
На болничком лечењу је 14 особа из Лесковца, по две из Власотинца и Лебана, а по једна из Медвеђе, Бојника и Београда.
Из Опште болнице је саопштено да је данас вакцинисано још 115, а другу дозу вакцине је примило 605 грађана.
Препоручујемо
ВЕЛИКИ УСПЕХ СРБИЈЕ: У нашој земљи дато готово 4,7 милиона доза вакцина
02. 06. 2021. у 15:29
ОПОРАВАК ГРАЂАНА: На Косову и Метохији 18 новооболелих од корона вируса
02. 06. 2021. у 15:28
РЕГИСТРОВАНО ПЕТ СЛУЧАЈЕВА КОРОНЕ: У Јабланичком округу једноцифрен број новозаражених
02. 06. 2021. у 15:14
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)