ЗА ВИКЕНД БОГАТ РЕПЕРТОАР: Ево која остварења можете да погледате у Врању
НА репертоару Позоришта ,,Бора Станковић’’ у Врању вечерас од 20 сати је монодрама ,,Маде ин Холлywоод’’, Драгана Боже Марјановића.
Фото: Ј. Стојковић
У недељу, у већ устаљеном термину од 12 сати, на програму је дечја представа ,,Чаробњак из Оза’’, док је у уторак, 8. јуна, од 20 сати комад ,,Женски разговори’’.
Што се тиче биоскопског репертоара заљубљеници у седму уметност моћи ће да погледају два филма. У суботу, 5. јуна, у термину предвиђеном за најмлађе гледаоце је анимирана комедија ,,Крудс - Ново доба’’ у 3Д формату. Филм номинован за Оскара је прича о суочавању једног клана са својим светом који се мења и представља ванвременски подсетник на важност породице и на то колико смо мало еволуирали.
У вечерњем термину, од 20 сати, на репертоару је филм ,,Жена која обећава’’, овогодишњи добитник Оскара за најбољи оригинални сценарио. Наиме, за главну јунакињу Кеси, сви су говорили да је млада жена која обећава док није дошло до мистериозног догађаја који је нагло преокренуо њену будућност. Али ништа у њеном животу није онако каквим се чини: она је опако паметна, лукава и ноћу води тајни, двоструки живот. Неочекивани сусрет пружиће Кеси нову шансу да исправи прошлост у овој дивље узбудљивој причи. Карте за позоришни и биоскопски репертоар могу се купити на билетарници позоришта.
Препоручујемо
ЖЕНЕ ГА ПРОСТО ОБОЖАВАЈУ: Овај згодни глумац је брат Ивана Босиљчића
30. 05. 2021. у 10:25
КРУГ МАНИПУЛАЦИЈЕ: Политичка и духовна превирања на Балкану - још од паганских времена
28. 05. 2021. у 10:43
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)