"ШЕСТИЦА" МЕЊА ТРАСУ: Важно обавештење за Новосађане
ЗБОГ радова на изградњи кабловског вода у Улици Фејеш Кларе на новосадском насељу Телеп, од данас, уторка, 8. јуна, па све до 4. августа, привремено је промењена траса аутобуске линије број шест.

Фото: Н.Карлић
Тако „шестица“ у смеру са Подбаре преко центра до Адица, из Вршачке улице скреће лево на Булевар патријарха Павла, затим десно у Улицу Јожефа Атиле па у Улицу Ћирила и Методија до раскрснице са Улицом Фејеш Кларе и даље иде редовном трасом. На измењеном делу користи се редовно стајалиште линије „7 Б“, на Булевару Патријарха Павла и Фејеш Кларе.
У смеру са Адица, аутобуси од раскрснице улица Ћирила и Методија и Фејеш Кларе, саобраћају право Улицом Ћирила и Методија, затим Јожефа Атиле, па лево на Булевар патријарха Павла, десно у Вршачку улицу и даље настављају редовном трасом. На измењеном делу трасе користи се привремено стајалиште у улици Ћирила и Методија испред кућног броја 51.
Препоручујемо

ЛЕПЕ ВЕСТИ ИЗ НОВОГ САДА: У студентским домовима већ месец дана нема оболелих од короне
06. 06. 2021. у 16:29

„ЧАРОБНА ФРУЛА“ ОЧАРАЛА ПУБЛИКУ: На крову „Променаде“ најмлађи уживали у Моцартовом делу
05. 06. 2021. у 14:12

КОРОНА ПОСУСТАЈЕ: Епидемиолошка ситуација у Пчињском округу под контролом
07. 06. 2021. у 08:39

ИМУНИЗАЦИЈА У ВРАЊУ: Почиње вакцинација грађана Северне Македоније без заказивања
07. 06. 2021. у 07:54

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (0)