ВЕЋА БЕЗБЕДНОСТ У САОБРАЋАЈУ: Власотинце добило шест "лежећих полицајаца"

И.М.

07. 06. 2021. у 13:57

НА шест локација у Власотинцу постављени су нови „лежећи полицајци“. Инвестиција је вредна милион динара, а финансирана је наплаћеним казнама за саобраћајне прекршаје на територији ове локалне самоуправе.

ВЕЋА БЕЗБЕДНОСТ У САОБРАЋАЈУ: Власотинце добило шест лежећих полицајаца

Фото: ОУ Власотинце

По два „полицајца“, са пратећом сигнализацијом, постављена су код школе у Доњој Ломници као и у власотиначким улицама: Марка Орешковића, Ивана Милутиновића, Доситеја Обрадовића, Васе Чарапића и Боре Станковића.

Из локалне самоуправе су поручили да су на овај начин испунили захтеве грађана, школе и вртића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта

ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.

02. 04. 2025. у 10:16

Коментари (0)

НАПАДНУТИ АМЕРИЧКИ РАТНИ БРОДОВИ: Уследила хладна освета