ТЕСТИРАНО 147 ПАЦИЈЕНАТА: У Јабланичком округу само један новозаражени
У ШЕСТ локалних самоуправа Јабланичког округа, у последња 24 часа, регистрован је само један нови случај заразе вирусом корона и то на подручју Медвеђе.
Фото: И. М.
Овај позитиван налаз једне запослене особе стигао је међу 147 резултата узоркованих пацијената од којих је 95 тестирано у Лесковцу.
Овдашњи Завод за јавно здравље је саопштио да се тренутно чека на још 40 резултата пацијената који су, претходних дана, узорковани у здравственим установама округа.
Препоручујемо
ЕПИДЕМИЈА У РУДНИЧКО- ТАКОВСКОМ КРАЈУ: Пет пацијената у "Црвеној" зони
10. 06. 2021. у 10:01
ОЧЕКУЈЕМ НОВИ ТАЛАС НА ЈЕСЕН: Ивануша - "Треба сачекати са вакцинацијом деце"
10. 06. 2021. у 09:34
УГОСТИТЕЉИМА ПРОДУЖЕНО РАДНО ВРЕМЕ: Аустрија попушта епидемиолошке мере
10. 06. 2021. у 07:53
ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)