ПО ЈЕДАН ПРИЈЕМ И ОТПУСТ: У лесковачкој Ковид болници на лечењу шест пацијената
У ПОСЛЕДЊА 24 часа особље Ковид болнице у Лесковцу имало је по један пријем и отпуст пацијената, па је тренутно на болничком лечењу од последица инфекције опаког вируса шест особа.
Фото: И.М.
Од овог броја три пацијента имају позитиван налаз, два су негативна, а један чека резултат тестирања. Смртних исхода није било, а на терапији кисеоником налазе се три пацијента. Хоспитализоване су четири особе из Лесковца и по једна из Власотинца и Лебана.
Општа болница у Лесковцу саопштава и најновије податке о вакцинацији. Прву дозу вакцине примило је још 107, док су ревакцинисане 454 особе.
Препоручујемо
НЕМА НОВОЗАРАЖЕНИХ: Стабилна епидемиолошка ситуација на територији Краљева
15. 06. 2021. у 16:16
ДАН БЕЗ НОВООБОЛЕЛИХ: Три негативна ПЦР теста у Рудничко-таковском крају
15. 06. 2021. у 15:11
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)