ВАКЦИНАЦИЈА И У МОБИЛНОМ АУТОБУСУ: Од сутра у Крагујевцу покретни вакцинални пункт
ШТАБ за ванредне ситуације у Крагујевцу,у сарадњи са Домом здравља ,организовао је покретни вакцинални пункт у бреднираном аутобусу.

Илустрација
Сви заинтересовани Крагујевчани,без претходне пријаве преко портала еУправе,од сутра ће моћи ће да се вакцинишу у мобилном аутобусу.На располагању је Синофарм вакцина.Како је најављено,сутра (субота) аутобус ће бити испред „Лидла“ од 1о до 14 сати,а поподне,од 17 до 2о часова, на Тргу код крста.Ту ће пункт поподне бити и у недељу,а пре подне у насељу Аеродром.
Циљ је да се поспеши имунизација,нарочито младих. Мобилни аутобус ће сваког дана бити на терену а Штаб и Дом здравља ће благовремено обавештавати грађане о локацијама,саопштено је из градске управе.

"ДА ЛИ НАС ЈЕ ТРАМП ПРЕВАРИО?" Немачки медији брује, шок у Берлину због слања америчких система "патриот" Украјини
ТО ЈЕ била велика нада у заштити од Путинових ракета: у понедељак је председник САД Доналд Трамп најавио да ће Украјини бити испоручено оружје, али да ће Европљани морати све да плате. Сада се испоставља да Немачка неће само финансирати, већ ће морати и сама да испоручи сопствену противваздушну одбрану, иако је већ сада у дефициту, пише немачки Билд.
19. 07. 2025. у 10:22

СКАНДАЛ ТРЕСЕ НЕМАЧКУ: Погледајте колико је Аналена Бербок потрошила на шминку за само три месеца
КАБИНЕТ бившег немачког канцелара Олафа Шолца издвојио је скоро 590.000 евра из јавних средстава за шминкање и уређивање изгледа државних функционера у периоду од 2022. до марта 2025. године, пише Билд позивајући се на податке немачке владе.
19. 07. 2025. у 11:16

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)