ПОНОВО ДЕСЕТ НОВОЗАРАЖЕНИХ КОРОНОМ: У Параћину 29. јуна опет двоцифрен број позитивних
НАГЛИ скок броја позитивних на тестирању на вирус корона у Параћину наставио се и у уторак, 29. јуна, а поновила се слика од претходног дана.

ФОТО: З.Р.
Према подацима ковид-амбуланте Дома здравља, након 10 откривених корона-инфекција у понедељак, исти двоцифрен број евидентиран је и у уторак. Број прегледа такође се увешестручио након периода у ком је та цифра пала на испод десет.
Без обзира на раст ковид-инфекција претходних дана, укупна цифра новооболелих јуну месецу у општини Параћин износи 79, што је много мање него у периоду од новембра претходне године до краја маја.
Препоручујемо

ДОКТОРКА ЈОВАНОВИЋ ЗА "НОВОСТИ": Делта сој регистрован код мушкарца који је 26. јуна допутовао из Русије
01. 07. 2021. у 14:41 >> 14:47

СВЕ О ДЕЛТА СОЈУ КОЈИ ЈЕ СТИГАО У СРБИЈУ: Ово су симптоми на које треба обратити пажњу
01. 07. 2021. у 15:00

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)