ОПШТИНИ ЧЕТИРИ МИЛИОНА: Потписан уговор о изградњи дечјег игралишта у Книћу

М.Л.

05. 07. 2021. у 17:50

ПРЕДСЕДНИК општине Кнић, Срећко Илић, потписао је уговор о донацији за изградњу дечјег игралишта у центру ове шумадијске варошице.

ОПШТИНИ ЧЕТИРИ МИЛИОНА: Потписан уговор о изградњи дечјег игралишта у Книћу

Фото: Општина Кнић

Како је саопштено из општинске управе,средства су добијена за пројекат под називом "Нек игра почне", на конкурсу Министарства правде, а за доделу средстава прикупљених по основу одлагања кривичног гоњења.

Игралиште ће бити изграђено у самом центру Кнића, на локацији која је безбедна за децу, односно  у складу са Правилником о безбедности дечјих игралишта.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: Велики и добри наш!

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"

ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.

28. 12. 2025. у 08:48

Коментари (0)

СПРЕМНИ!: Усташки поздрави на концерту - Томсон позвао на РУШЕЊЕ градоначелника Загреба