ПОЛИЦИЈА И ВАТРОГАСЦИ НА ШТРАНДУ: Несвакидашња акција спасавања, грађани им помогли да спасу пса из аутомобила (ФОТО)
ПРАВА акција спасавања догодила се данас око 15 сати на паркингу код плаже Штранд, када су ватрогасци, полиција и грађани здружени избављали једног пса из аутомобила.

Фото: Д.Н.
Наиме, полицијска патрола која је била у редовном обиласку терена, затекла је куче у затвореном аутомобилу марке БМW.
Како је наведено, у аутомобилу је била екстремно велика температура и није било ваздуха.
После неколико минута, у овом делу града, зачуле су се ватрогасне сирене.
Екипа ватрогасаца била је на путу да спаси угрожену животињу, а касније су на силу морали да отворе возило тако што су разбили стакло, након чега су псу одмах дали воду.
(НС Уживо)

УРСУЛА ФОН ДЕР ЛАЈЕН НАПУСТИЛА СКУП У ЛУКСЕМБУРГУ: Певала се песма „Дан Победе“ на руском језику (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИЦА Европске комисије Урсула фон дер Лајен затекла се 9. маја у центру Луксембурга на меморијалном скупу који је организовала партија Мир д’Воллек, где су учесници певали чувену песму „Дан Победе“.
10. 05. 2025. у 11:10

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

"ЊЕГОВ АЛКОХОЛ": Трамп наводно има порок којем не може да одоли - из Беле куће оштро демантовали
ПРЕМА тврдњама једног службеника из Беле куће, председник САД Доналд Трамп конзумира изузетно велике количине слаткиша. Опште је познато да је Трамп велики љубитељ коле лајт, до те мере да је у Овалној соби инсталирано посебно дугме за тај напитак. Међутим, оно што многе његове присталице можда не знају јесте да је Трамп, судећи према изјавама садашњих и бивших службеника, сарадника и блиских пријатеља, дугогодишњи самопрозвани заљубљеник у слатко.
10. 05. 2025. у 12:21
Коментари (0)