АПЕЛ НОВОСАЂАНИМА ДА ШТЕДЕ ВОДУ ЗА ПИЋЕ: Ненаменска потрошња уводи рестрикције
07. 07. 2021. у 14:49
ЧЛАН новосадског Градског већа за комуналне послове Здравко Јелушић и директор ЈКП „Водовод и канализација“ Гвозден Перковић апеловали су данас на Новосађане да у овим данима екстремно високих температура штеде пијаћу воду, како не би биле уведене рестрикције.
Повезане вести
ДВА ВОЗАЧА ЗАДРЖАНА ЗБОГ ВОЖЊЕ У АЛКОХОЛИСАНОМ СТАЊУ: У Јужнобачком округу за дан откривено и санкционисано 258 саобраћајних прекршаја
ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је протеклог дана, односно 5. јула, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 258 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.
06. 07. 2021. у 12:05
ТРИ МИЛИОНА ЗА НАЈУГРОЖЕНИЈЕ: Нови Сад упутио помоћ породицама у Костајници чије куће је оштетио земљотрес
ПОМОЋНИЦИ градоначелника Новог Сада Владимир Стојковић и Станко Љубичић и секретар новосадског Црвеног крста Драган Лазић посетили су Костајницу којој је Град Нови Сад обезбедио донаторска средства за санацију последица земљотреса који је ову општину задесио крајем 2020. године.
06. 07. 2021. у 10:13
НЕДЕЉА У ЗНАКУ ДВОТОЧКАША: Акција Новосадске бициклистичке иницијативе
АКЦИЈА Новосадске бициклистичке иницијативе, која је уз партнере уприличила „Бици недељу“ на платоу Вујадина Бошкова између „Спенс-а“ и стадиона „Карађорђе“, обележавају борба за безбедност најмлађих и двоточкаша у саобраћају, указивање на недостатак места за везивање бициклова али и разни програми и наступи Оркестра Српског народног позоришта.
05. 07. 2021. у 18:28
ВУЧЕВИЋ: У 2020. и 2021. години, Град је милијарду динара инвестирао у Сајлово, захваљујући великим инвестиционим компанијама
ГРАДОНАЧЕЛНИК Новог Сада Милош Вучевић обишао је радове на асфалтирању Улице Горње Сајлово бр. 32, као и на изградњи вртића ПУ ''Радосно детињство''. У Улици Сајлово 37 на парцели број 9118/12, К.О. Нови Сад ИВ гради се објекат Предшколске установе укупне површине 1765,85 м2. Капацитет вртића је 190 деце.
05. 07. 2021. у 14:36
АСФАЛТ СТИЖЕ У 25 УЛИЦА: Вучевић посетио градилиште у насељу Сајлово
ГРАДОНАЧЕЛНИК Новог Сада Милош Вучевић обишао је данас радове на асфалтирању Улице Горње Сајлово бр. 32, у истоименом насељу Новог Сада као и на изградњи вртића ПУ „Радосно детињство“ у истом месту.
05. 07. 2021. у 15:12
Најновије из рубрике
БЕСПЛАТНИ ПРЕГЛЕДИ У НИШКИМ СЕЛИМА: Брзо до дијагнозе без упута и заказивања
Након Доње Студене и Велепоља, бесплатни превентивни кардиолошки прегледи које однедавно организују Универзитетски клинички центар Ниш и Институт за лечење и рехабилитацију „Нишка Бања“ настављени су и у Трупалу, где су мештани без упута и заказивања могли да провере здравствено стање срца и крвних судова.
25. 06. 2026. у 15:31
ЧИШЋЕЊЕМ ОБАЛЕ ОБЕЛЕЖЕН ДАН ДУНАВА У СМЕДЕРЕВУ: Са младима у акцији градоначелница и директор "Србијаводе"
Поводом обележавања Међународног дана реке Дунав, „Србијаводе“ д.о.о је у сарадњи са Градом Смедеревом, Водопривредним предузећем „Смедерево“ и Бродарским клубом „Металац“ организовало велики едукативни скуп за најмлађе под слоганом „Уједињени Дунавом – Играј за воду“.
25. 06. 2026. у 14:41
БЕСПЛАТНА ОБУКА НЕПЛИВАЧА У ЋУПРИЈИ: Пријављивање још сам два дана
СПОРТСКИ центар „Ада“ у Ћуприји и овог лета организује бесплатну обуку непливача на својим базенима „Славија“ за шестогодишњаке и старије.
24. 06. 2026. у 14:21
УРБАНО ПОШУМЉАВАЊЕ ВЛАСОТИНЦА: Нове саднице уз подршку министарства
Власотинце је од Министарства заштите животне средине добило 4,2 милиона динара намењено урбаном пошумљавању вароши на Власини.
24. 06. 2026. у 14:21
ПОДРШКА ШВЕДСКЕ ЕВРОПСКОМ ПУТУ СРБИЈЕ: Амбасадорка Самелин у посети Суботици
Сви потенцијали Суботице и Палића, као и активности које се спроводе у циљу унапређења квалитета живота грађана и стварања подстицајног амбијента за нове инвестиције и развојне пројекте представљени су данас амбасадорки Краљевине Шведске Шарлоти Самелин.
24. 06. 2026. у 14:10
Коментари (0)