СРЕЋОМ НЕМА ПОВРЕЂЕНИХ: Избио пожар у поткровљу троспратнице у Ужицу!

Танјуг

08. 07. 2021. у 23:38

У ПОТКРОВЉУ троспратне зграде у Ужицу вечерас је избио пожар, а према првим информацијама, нема повређених, јављају медији.

СРЕЋОМ НЕМА ПОВРЕЂЕНИХ: Избио пожар у поткровљу троспратнице у Ужицу!

Фото: Н.Скендерија

Како наводе, пожар је избио у поткровљу зграде у Улици Николе Пашића, преко пута Зелене пијаце, а узрок је за сада непознат.

Правовременом интервенцијом ватрогасаца, који су на терен изашли са три возила, спречено је ширење ватре на друге станове и околне објекте, додају медији.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

ВЕЛИКА ЕКСПЛОЗИЈА У АМЕРИЦИ: Има повређених (ВИДЕО)