ПОБЕДУ ОДНЕЛЕ ВИНАРИЈЕ ИЗ ИНЂИЈЕ: Завршен јубиларни 15. „Винофест“ у Вршцу
НА ЈУБИЛАРНОМ 15. „Винофесту“, који је минулог викенда по први пут одржан на отвореном – на Градском тргу у Вршцу, победу су однеле винарије из Инђије.

foto J.J.Baljak
Најквалитетније божанско пиће, према оцени стручног жирија, произвела је инђијска Радионица вина „Иваниш“. Реч је шардонеу из 2020. године, док је у категорији црних вина прво место освојио мерло тамошње винарије „Авен“. За најбољи розе је оцењена је инђијска винарија „Комазец“.
У категорији десертних/специјалних вина највишу оцену квалитета добила је купажа виноградарске брескве и купине Лајоша Шмита из Панчева.
За разлику од претходних година, фестивал је трајао три дана, а посетиоци су имали прилику да дегустирају преко 200 различитих вина од 40 излагача из целе Србије.
Препоручујемо

ФЕСТИВАЛСКА НЕДЕЉА У ВОЈВОДИНИ: У Новом Саду "Егзит", у Вршцу сутра почиње "Вино фест"
08. 07. 2021. у 12:27

МИЛИОНИ ЗА КАНАЛСКУ МРЕЖУ: У атару шест вршачких села биће уређено 30 километара канала
06. 07. 2021. у 16:50

ХОРОР НА АУТО-ПУТУ: Пронађено 20 тела, четири обезглављена висила са моста (ФОТО)
ДВАДЕСЕТ тела, од којих су нека била обезглављена, пронађена су на мосту изнад ауто-пута у делу Мексика где се сукобљавају фракције нарко-картела Синалоа, саопштиле су јуче мексичке власти, преноси CBS News.
01. 07. 2025. у 09:31

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)