УЛОЖЕНО ДЕВЕТ МИЛИОНА: Завршена реконструкција Југ Богданове улице у Лесковцу
ЈУГ Богданова улица, једна од најпрометнијих саобраћајница у Лесковцу, добила је нове тротоаре и коловоз. За ове радове из градског буџета је издвојено девет милиона динара.
Фото: И. М.
На 200 метара пута уграђен је тампонски слој од шљунка и туцаника, нови ивичњаци и два асфалтна слоја, док су тротоари поплочани бехатон плочама.
У локалној самоуправи истичу важност овог улагања и због тога што се у реконструисаној улици налази и градска ватрогасна служба.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
УЖИВАЊЕ У ЧАРИМА ЛЕТА: Лесковац добио први аква парк, отварање уз ватромет (ФОТО)
24. 07. 2021. у 00:59
ОСВЕТЉЕН ЈОШ ЈЕДАН УЛАЗ У ГРАД: Нова расвета у Улици Раде Жунић у Лесковцу
22. 07. 2021. у 15:26
ПОДРШКА ДЕЦИ И РОДИТЕЉИМА: Новорођене бебе у Лесковцу добиле ауто-седишта
21. 07. 2021. у 16:03
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)