КОНКУРС ЗА ИЗВОЂАЧЕ РАДОВА: Пројекат енергетске санације у општини Баточина
ОПШТИНСКА управа у Баточини расписала је конкурс за фирме које се баве производњом, услугама и радовима на енергетској санацији стамбених објеката.

Фото: Архива "Новости"
Конкурс ће трајати до 30. јула,а за изолацију, замену котлова и обнову столарије у домаћинствима на подручју Баточине, Министарство рударства и енергетике и општина издвојили су по 2,4 милиона динара.
Препоручујемо

ЛЕТЊА РАДИОНИЦА ЗА ДЕЦУ: Програм за најмлађе Драмског студија Дома омладине у Крагујевцу
23. 07. 2021. у 15:57

НОВА МЕХАНИЗАЦИЈА: Издвојена средства за одржавање зелених површина у Крагујевцу
23. 07. 2021. у 13:23

СЛИКЕ СИЛВИЈЕ КОВЈЕНИЋ: У градској галерији у Крагујевцу „Мостови Балкана“
21. 07. 2021. у 13:01

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)