ЈОШ ЈЕДАН ВРЕО ДАН: Зрењанинска купалишта препуна
ТЕМПЕРАТУРА у већем делу дана око 40 подеока на температурној скали и поред тога што је радни дан, измамила је бројне Зрењанинце и мештане околних села, на градски базен и купалишта на Тиси и Пескари.
Фото Б. Грујић
Према подацима Завода за јавно здравље, на основу узетих узорака из реке Тисе и на популарном купалишту Пескара, на периферији Зрењанина, површинске воде су доброг квалитета и погодне за купање и уживање у врелим.августовским данима, а слична је ситуација и на базену под отвореним небом у склопу спортског комплекса Базени Зрењанин, где је због оксидације гвожђа и промењене боје воде, испражњен мали, базен за децу, који ће по речима Драгана Богдановића, директора овог објекта, поново бити у функцији већ наредних дана.
Фото Б. Грујић
Према проценама и незваничним статистичким подацима, на поменутим купалиштима, током понедељка 16.августа било је више од 10 хиљада купача.
Препоручујемо
РАДЕ И НА ПЛУС 40: Грађевинци у Лозници не престају са послом упркос врућинама (ФОТО)
27. 07. 2021. у 18:43
БИСЕРИМА КЛАСИКЕ ОБАСЈАЛИ ТРГ: Војвођански симфонијски оркестар у Зрењанину (ФОТО)
16. 08. 2021. у 08:38
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ИРАН ПОСЛАО ЈАВНУ ПОРУКУ СРБИЈИ: "Ви и ми смо симбол отпора и пркоса - остаћемо јаки и уједињени"
"ОД БЕОГРАДА до Техерана, видљив је исти образац насиља и непоштовања међународног права и људских живота."
25. 03. 2026. у 20:54
Коментари (1)