ОСЛИКАН МУРАЛ СА ЛИКОМ ФРАНЦУСКЕ ПОП ЗВЕЗДЕ: Родитељи су му из Србије, а он је преминуо у сну
У ОКВИРУ манифестације „Културни епицентар“, у Раброву је насликан мурал са ликом француског певача и глумца Филипа Николића, чији су родитељи пореклом из Србије.
Фото: Културни епицентар
Мурал је насликао мастер примењене уметности Бојан Вељковић, директор манифестације која се током јула и августа одржава у Раброву. Организациони одбор манифестације одлучио се за израду Филиповог мурала, јер је његова мајка родом из Вуковића код Раброва.
Он је у Француској постао поп звезда, као певач групе „2БЕ3“, чији спотови имају велики број прегледа на Јутјубу. Почетком 2000. године са групом је боравио и у Србији, у оквиру турнеје по Европи.
Након распада групе, преоријентисао се на глуму. У Француској је глумио у познатој детективској серији '“Наваро“, а једно време снимао је и у Холивуду. Преминуо је у сну, у својој 35. години. За собом је оставио ћерку Сашу, из брака са Францускињом Валери Бурдан.
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)
ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.
12. 05. 2026. у 14:48
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)