СВАКИ ДЕСЕТИ УЗОРАК ПОЗИТИВАН: Још 23 заражена пацијента у Јабланичком округу
СВАКИ десети узорак чији је резултат у последња 24 часа стигао у лесковачки Завод за јавно здравље има позитиван налаз на вирус корона.

ФОТО: И.М.
Опаким вирусом су заражене 23 од 226 тестираних особа. У Лесковцу, међу 138 пристиглих резулата, короном је заражено 13 пацијената. Медвеђа има четири, а Власотинце и Бојник по три новооболела.
Инфицирано је седам запослених и исто толико особа без посла, шест пензионера, два ученика и један студент, а тренутно се чека на резултате још три узорка која су претходних дана узета у здравственим установама овог дела Србије.
Препоручујемо

У ТРИ ДАНА 62 НОВОЗАРАЖЕНЕ ОСОБЕ: У Јабланичком округу епидемија короне узима маха
16. 08. 2021. у 12:33

ПРЕДЊАЧЕ ЛЕСКОВАЦ И БОЈНИК: У Јабланичком округу и даље велики број заражених короном
18. 08. 2021. у 12:46

УПЛАЋЕНА ОДОБРЕНА СРЕДСТВА: Финансирање омладинских волонтерских пројеката у Лесковцу
16. 08. 2021. у 15:40

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)