НАЈВИШЕ ОБОЛЕЛИХ У ВРАЊУ: У Пчињском округу од короне оболело још 97 особа

Ј. С.

26. 08. 2021. у 10:05

ПРЕМА подацима Градског штаба за ванредне ситуације на Цовид 19 јуче је тестирано 378 лица са територије Пчињског округа.

НАЈВИШЕ ОБОЛЕЛИХ У ВРАЊУ: У Пчињском округу од короне оболело још 97 особа

Фото: Ј. С.

Анализе су показале да је заражено 97 особа. Од тог броја највише оболелих је у Врању 48, Бујановцу 22, Прешеву 20, затим Сурдулици 4, Трговишту 2 и Владичином Хану један. У Босилеграду који има највећи проценат вакцинисаних нема нових случајева.

У ковид болници Здравственог центра Врање хоспитализовано је 35  пацијената позитивних на корона вирус и сви имају бронхопнеумонију, 26 је на кисеонику. На болничко лечење примљено је 6 пацијената, а један је транспортован за Крушевац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (0)

ПАУНОВИЋЕВ ДЕБИ НА КЛУПИ СРБИЈЕ!Теже није могло, пуне трибине Вемблија и перфектни Енглези