СМОТРА НАРОДНОГ СТВАРАЛАШТВА У ДЕСПОТОВЦУ: Дани српскога духовног преображења у Градском парку
АУТЕНТИЧНИ украси, саксије, кожна галантерија, разни мелеми и сапуни, уметничке слике, трансфери фотографија, плетени, хеклани и многи други уникатни и ручно рађени предмети, као и производи од ароније, слатка и џемови Деспотовчанки и Деспотовчана, али и креативних људи из околних општина, данас су били изложени на четрдесетак штандова у Градском парку у Деспотовцу.

Фото: Приватна архива
Реч је о традиционалној манифестацији, односно смотри народног умећа и стваралаштва, која се одржава у оквиру културне манифестације „Дани српскога духовног преображења“.
Препоручујемо

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)