СМЕНА ЋЕ ИПАК БИТИ: Штаб за ванредне истуације у Пироту одлучио
ШТАБ за ванредне ситуације у Пироту, на чијем је челу градоначелник Владан Васић, није подржао идеју Актива директора основних и средњих школа, да се нова школска година одвија без недељних смена, односно да нижи разреди током целе школске године иду само пре подне на наставу, а виши разреди после подне.
В.Ћ.
Другим речима, по том предлогу не би било уобичајених смена:једне недеље пре подне, друге после подне.
- Штаб за ванредне ситуације одлучио је да се настава одвија као и пре појаве ковида, односно са уобичајеним сменама на недељном нивоу и таква одлука ће бити наложена свима-казао је Васић и нагласио да је одлука донета у консултацијама са лекарима и ЗЗЈЗ.
Иначе, све школе на подручју Пиротског округа су у такозваној зеленој зони, што значи да ће се настава одвијати у учионицама и кабинетима,а часови ће трајати 45 минута, односно неће бити онлајн наставе.
Препоручујемо
ЗБОГ КВАРА НА ГЛАВНОМ ДОВОДУ: И данас проблем са водоснабдевањем Параћина и Ћуприје
21. 01. 2026. у 16:42
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)