ЕПИДЕМИЈА НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ: Преминуле две особе, 33 новозаражена

06. 09. 2021. у 12:03

У СРПСКИМ срединама на КиМ од последица вируса корона преминуле су две особе.

ЕПИДЕМИЈА НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ: Преминуле две особе, 33 новозаражена

Фото: АП

Како је саопштено из Кризног штаба Косовске Митровице, у последња 24 часа тестирано је 104 узорка при чему су регистроване 33 новозаражене особе.

Иначе, из изолације је изашло 27 особа док је тренутно активних 205 случајева.

Од почетка епидемије у српским срединама на КиМ тестирано је 21.689 особа и евидентирано 6.313 заражених, а укупан број преминулих од последица ковида је 156 особа.


БОНУС ВИДЕО: НАШИ ХЕРОЈИ: Интервју са докторком из ковид амбуланте

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).

18. 05. 2025. у 09:54

Коментари (0)

ШТА ЈОШ ТРЕБА ДА УРАДИМО?! Звездине делије дубе на глави - стварно! Ево и зашто! (ФОТО)