КОРОНА ВИРУС У ПОЖАРЕВЦУ: Преминуло пет пацијената - на лечењу 88

У КОВИД болници у Пожаревцу у претходних недељу дана преминуло је пет пацијената - три мушкарца и једна жена, старости између 64 и 78 година.

КОРОНА ВИРУС У ПОЖАРЕВЦУ: Преминуло пет пацијената - на лечењу 88

Фото: Д. Н.

У овој болници на лечењу се налази 88 пацијената са симптомима коронавируса, што је значајно повећање у односу на средину јула, кад их је било свега шест. Сви пацијенти имају средње тешку или изразито тешку клиничку слику и већина је на терапији кисеоником.

На болничком лечењу су тренутно углавном старији, али има и млађих. Око 90 одсто њих није вакцинисано. Међу здравственим радницима троје је инфицирано и они су на кућном лечењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне