ЛОЗНИЦА ДОБИЈА НОВ ВРТИЋ: Крај листама чекања за упис у обданиште

В. М.

11. 09. 2021. у 17:53

У ЛОЗНИЦИ ће бити изграђено ново обданиште.

ЛОЗНИЦА ДОБИЈА НОВ ВРТИЋ: Крај листама чекања за упис у обданиште

ФОТО: В.М.

Још један објекат предшколске установе, у коме ће бити места за 70 деце, нићи ће у Лозничком Пољу ,код Основне школе „Кадињача“ и тиме ће, по речима Видоја Петровића, градоначелника Лознице, нестати листе чекања за упис у вртиће.

Реч је о послу вредном 120 милиона динара. Изградња вртића спроводи се у оквиру Пројекта инклузивног предшколског васпитања и образовања, који се реализује уз помоћ средстава Светске банке.

Уговор о изградњи вртића, између Министарства и Града Лознице са извођачима радова, потписан је 29. јуна., а завршетак радова очекује се за 12 месеци. Камен темељац за будуће здање ће, уторак, положити Бранко Ружић, министар просвете, науке и технолошког развоја и Видоје Петровић, градоначелник Лознице.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: Велики и добри наш!

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"

ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.

28. 12. 2025. у 08:48

Коментари (0)

ТИТО НАС ЈЕ НАТЕРАО! Асови Звезде и Партизана требало је да се презивају скроз другачије