КОРОНА ПРЕСЕК ЗА ПАРАЋИН: Јуче још 41 нови случај, бустер дозу вакцине примило нешто више од 2.000 људи
15. 09. 2021. у 13:03
ДОМ здравља у Параћину јуче је у ковид амбуланти евидентирао 95 прегледа, од чега 46 првих, а од 89 урађених антигенских тестова 41 је био позитиван, док су од дванаест пацијената узети узорци за ПЦР и данас по подне стижу резултати. Од 20 ПЦР налаза пристиглих у уторак, три су била позитивна.
Повезане вести

ЈОШ 113 НОВОИНФИЦИРАНИХ: Погоршање епидемиолошке ситуације у краљевачком крају
ПРЕМА подацима Завода за јавно здравље, од укупно 650 узорака назофарингеалног бриса са територије Краљева тестираних током минулих 24 сата, 113 је позитивно на ковид-19, саопштено је из овдашње Градске управе.
08. 09. 2021. у 14:16

НОВО ОРУЖЈЕ У БОРБИ ПРОТИВ КОРОНА ВИРУСА: Мексичке маске елиминишу ковид?
НАУЧНИЦИ са Националног аутономног универзитета у Мексику направили су маске против вируса корона које, заправо, неутралишу сој САРС-КоВ-2, објављено је у четвртак у званичним новинама универзитета.
07. 09. 2021. у 12:10

КОРОНА НА КиМ: У последњих 10 дана од последица вируса преминуле 202 особе
НА КОСОВУ и Метохији су за последњих 10 дана од корона вируса умрле 202 особе.
04. 09. 2021. у 09:31
Најновије из рубрике

ВАТРОГАСЦИ СПАСЛИ ПСА СА КРОВА ЗГРАДЕ У СМЕДЕРЕВУ: Драма са срећним крајем у Улици краља Петра наочигледних пролазника
Припадници Одељења за ванредне ситуације спасли су јутрос пса са крова једне зграде у пешачкој зони, Улици краља Петра у Смедереву.
22. 07. 2025. у 12:47

ЗА НИКОЛИЈУ СВАКИ УДАХ ВЕЛИКА БОРБА: Осмомесечна девојчица из Силбаша има тежак генетски поремећај, за кућно лечење треба 1.500 евра месечно
БЕБА од осам месеци, Николија Козарев из Силбаша код Бачке Паланке оболела је од Едвардсовог синдрома, ретке и тешке генетске болести, која захтева сталну медицинску негу и борбу из дана у дан. Зато ће њеним родитељима бити неопходна новчана помоћ кад девојчица буде отпуштена на кућно лечење из Института за здравствену заштиту деце и омладине Војводине у Новом Саду, где борави од рођења.
22. 07. 2025. у 12:39

МИХОЉСКИ СУСРЕТИ СЕЛА: Седларе (ФОТО)
„Михољски сусрети села 2025“ одржани су у Седлару код Свилајнца.
22. 07. 2025. у 12:34

КОМФОРНИЈЕ ЗА ПЕШАКЕ: Обнова тротоара у центру Краљева
Упркос високим, тропским дневним температурама, краљевчки путари несмањеним темпом обављају реконструкцију тротоара у Улици војводе Путника, једне од најпрометнијих у центру града на Ибру.
22. 07. 2025. у 12:31

КОНКУРС ЗА ПЕСНИЧКУ НАГРАДУ „СМЕДЕРЕВСКИ ОРФЕЈ“: Од данас до 1.септрембра отворен конкурс за завичајне ауторе
Међународни фестивал поезије „Смедеревскa песничкa јесен“ расписао је конкурс за награду „Смедеревски Орфеј“. На конкурс се могу јавити завичајни песници, ствараоци рођени на територији Смедерева, као и они који су део свог живота провели у Смедереву.
22. 07. 2025. у 11:53
Коментари (0)