ЗБОГ РАДОВА НА ЕЛЕКТРОМРЕЖИ: У четвртак и петак без струје поједини делови Браничевског округа
У ЧЕТВРТАК и петак, 23. и 24. септембра, због радова на електромрежи без струје ће остати поједини делови Браничевског округа.

ФОТО: Д.Новковић
У периоду од 9 до 14 сати, у четвртак струју неће имати насеља на подручју општине Кучево - Турија и Ракова Бара. Истог дана, од 8 до 14, са мреже ће бити искључена Улица Вука Караџића у Великом Градишту, а од 8.30 до 13.30 и Кривача код Голупца – заселак Ливец. У петак, од 8.30 до 13, без струје ће бити насеље Сладинац, а од 8 до 15 Раброво, Мрчковац и Зеленик.
БОНУС ВИДЕО:
КО СЕЈЕ ПОЖАРЕ НОЋУ ПО СЕЛУ: Мештани Гркиња живе у страху од непознатог пиромана
Препоручујемо

ЗБОГ АЛКОХОЛА И ДРОГЕ ЗАДРЖАНО ШЕСТ ВОЗАЧА: Контрола саобраћаја у Браничевском округу
20. 09. 2021. у 17:08

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (0)