ПРЕКО 50 ПОЗИТИВНИХ ЗА ДАН У ПАРАЋИНУ: Ово је јучерашњи резултат без ПЦР налаза који се тек очекују
КОВИД амбуланта Дома здравља у Параћину из дана у дан бележи све већи број прегледа који прелази цифру од 120.
Фото: З. Рашић
Први пут на преглед са симтомима респираторне инфекције јуче се јавило 75 пацијената, а број позитивних био је 51 и то само на антигенском тестирању јер се резултати ПЦР налаза за узорке који су у среду послати у референтну лабораторију „Ватрено око“ тек очекују.
У поређењу са преходним даном (уторак), када је потврђено још 45 нових случајева инфекције короном, евидентан је свакодневни раст броја новооболелих.
На хоспиталном лечењу у ковид-зони параћинске болнице тренутно се налазе 24 пацијента, а четири особе са тежом клиничком сликом у протекла 24 сата транспортовано је у Крушевац. У болничкој ковид амбуланти током јучерашњег дана је обављено 59 прегледа.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПОЗИВ ЗА ДАВАОЦЕ КРВИ: Сутра у Параћину нова акција у просторијама Црвеног крста
22. 09. 2021. у 17:27
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)