КОРОНА-БРОЈКЕ У ПАРАЋИНУ: За 24 сата хоспитализовано још деветоро оболелих
ТОКОМ јучерашњег дана број хоспитализованих у ковид-зони параћинске болнице порастао је чак за деветоро болесника, а бројка је са 29 скочила на 36.
Фото: З.Р.
Са овог одељења отпуштен је само један пацијент, док је други - са тешком клиничком сликом - транспортован за ковид-болницу у Крушевцу.
У Дому здравља 23. септембар био је за нијансу растерећенији дан него претходни јер број прегледа у ковид-амбуланти није прешао стотину. Од 97 пацијената, колико се јавило лекару, 47 је дошло први пут због симптома.
Од 102 антигенска тестирања 31 налаз је био позитиван, што је са три позитивна ПЦР налаза од претходног дана укупно 34 нових случајева ковида.
Из Дома здравља подсећају да и викендом ковид-амбуланта ради до 22 сата. Вакцинални пункт отворен је суботом до 14 сати, док недељом не ради.
БОНУС ВИДЕО - Српска фабрика вакцина
Препоручујемо
ХЛЕБ МОРА ДА СЕ ЗАРАДИ: Биковић у публици код Оливере Ковачевић пре 15-ак година (ФОТО)
24. 09. 2021. у 15:59
ЕВРОПСКА НЕДЕЉА СПОРТА У ЗРЕЊАНИНУ: И олимпијци испред градске куће (ФОТО)
23. 09. 2021. у 23:02
ПОНОСНИ СТОГОДИШЊАК ФК БОРАЦ ИЗ ЗРЕЊАНИНА: Повеља Сими Салапури (ФОТО)
23. 09. 2021. у 00:32
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)