ОПРЕМАЊЕ ПРОСТОРА ЗА ЖИВОТИЊЕ: Пољопривредна школа у Рековцу купила нову опрему (ФОТО)

З. Глигоријевић

24. 09. 2021. у 22:15

ПОЉОПРИВРЕДНО-ветеринарска школа у Рековцу непрестано улаже новац у опремање простора у коме бораве животиње.

ОПРЕМАЊЕ ПРОСТОРА ЗА ЖИВОТИЊЕ: Пољопривредна школа у Рековцу купила нову опрему (ФОТО)

Фото: Пољопривредна школа

 Управо су стигла три чекалишта и три укљештена прасилишта за свиње и четири кавеза за узгој прасад, које су купили из сопствених средстава.

- Чекалишта су намењена климатизацији свиња непосредно пре него што се опрасе, а у кавезима ће боравити прасад  док не достигну 30 килограма када ће да иду у тов или да се продају – каже директор Пољопривредно-ветеринарске школе Љубиша Стевановић и додаје да професори и ђаци тренутно ваде кромпир на школској економији.

Фото: Пољопривредна школа

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље

РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.

17. 04. 2025. у 11:29

КОМПЛИТЛИ ФРИ ОФ ЧАРЏ: Да ли сте чули како Путин прича енглески? (ВИДЕО)

"КОМПЛИТЛИ ФРИ ОФ ЧАРЏ": Да ли сте чули како Путин прича енглески? (ВИДЕО)

РУСКИ председник Владимир Путин имао је у фебруару телефонски разговор с америчким председником Доналдом Трампом о окончању рата у Украјини, а иако тада није саопштено којим су језиком причала двојица државника вероватно се свако користио својим матерњим и ослонио на преводиоце.

17. 04. 2025. у 15:25

Коментари (0)

Алиса те води од Стадиона до Дизниленда