РАСТУ КОРОНА БРОЈКЕ: За 72 сата вирус корона потврђен код 53 пацијента у општини Неготин
БРОЈ оболелих од ковида у општини Неготин последњих недеља расте, па је тако на основу најновијег извештаја овдашњег Здравственог центра са нова 53 случаја, од којих је петоро деце, број активно позитивних повећан на 267.

Фото: С.М.Ј.
У последња 72 сата присуство вируса корона је у општини Неготин од 236 особа, колико их је тестирано, лабораторијски потврђен код 25 особа женског пола од једне до 88 година, као и код 28 особа мушког пола од осам до 89 година старости.
У истом периоду прегледано је у ковид амбуланти овдашњег Дома здравља 139 особа, од којих су се 82 јавиле први пут са симптомима респираторних инфекција и повишеном телесном температуром.
У болници на ковид одељењима је збринуто 35 пацијената позитивних на вирус корона, сви са упалом плућа, од којих је 27 њих на кисеонику. Током викенда хоспитализовано је 14 ковид позитивних, један је отпуштен на кућно лечење, а два су са тежом клиничком сликом упућени у крушевачку Ковид болницу на даље лечење.

ЗАСТРАШУЈУЋЕ: Удар Искандера убио 70 припадника ВСУ, објављен снимак (ВИДЕО)
РУСКА војска је нанела удар оперативно-тактичким ракетним системом „Искандер“ на камп за обуку украјинских снага у Сумској области, при чему је, према наводима Министарства одбране Русије, убијено до 70 припадника Оружаних снага Украјине (ВСУ), укључујући 20 инструктора.
20. 05. 2025. у 21:12

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

ДОСТА ЦЕНЗУРЕ И ЋУТАЊА Евросонг скандал, огласио се премијер Шпаније: "А Русију сте могли?"
ДВОСТРУКИ аршини...
19. 05. 2025. у 19:03
Коментари (0)