МОДЕЛИ СУЗАНЕ ПЕРИЋ ПОДРЖАВАЈУ ВОЈВОЂАНСКУ ОЗНАКУ КВАЛИТЕТА: Висока мода један од брендова „Најбоље из Војводине“

Ј.Л.

28. 09. 2021. у 16:30

Међу производима, манифестацијама и дестинацијама које ће понети ознаку квалитета „Најбоље из Војводине“ биће и „Serbia Fashion Week“.

МОДЕЛИ СУЗАНЕ ПЕРИЋ ПОДРЖАВАЈУ ВОЈВОЂАНСКУ ОЗНАКУ КВАЛИТЕТА: Висока мода један од брендова „Најбоље из Војводине“

Прес биро Покрајинске владе

-Оживљавамо ознаку квалитета ,,Најбоље из Војводине" и хоћемо да промовишемо најбоље производе, најбоље смештајне капацитете, најбоље манифестације и нема бољег начина него са глобално препознатом манифестацијом као што је „Сербиа Фасхион Wеек“. Наравно, сарађиваћемо и са Сузаном Перић као једном од наших најистакнутијих креатора - истиче Ненад Иванишевић, покрајински секретар за привреду и туризам.

- Идеја јесте да објединимо оно што је лепо и да заједно промовишемо оно што је најбоље из Војводине. Традиционална српска лепота је нешто што би требало приказати целом свету.

Ознаку „Најбоље из Војводине“ промовисаће и колекција „Карма“ Сузане Перић, која је приказана на ревији у Новом Саду.

Ревију је отворила Кристина Перић, популарна манекенка, позната и као део Викторијиних анђела, и једна од наших најпознатијих манекенки, Тамара Миличевић, док је пистом прошетала и глумица Миона Марковић.

БОНУС ВИДЕО:

УБИЦА НЕГАТИВНЕ ЕНЕРГИЈЕ: Ћилибар има разна лековита својства, а овај је најквалитетнији...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про