ПАЦИЈЕНТИ СЕ УПУЋУЈУ У ВРАЊЕ: Попуњени капацитети ковид болнице у Сурдулици
ДР Славиша Костић, директор Специјалне болнице за плућне болести у Сурдулици, потврдио је јутрос за "Новости" да су болнички капацитети болнице у овом месту, која је пре десетак дана враћена у ковид систем, максимално попуњени.

Фото: Ј.С.
- Капацитети су 63 болничке постеље, тренутно имамо 64 пацијента на лечењу. Сви су са бронхопнеумонијом. Има и људи који су имунизовани, углавном кинеском вакцином – каже др Костић.
Он наглашава да је последњих дана велики притисак на амбуланту јер Владичин Хан и Сурдулица бележе раст броја новооболелих. Пацијенти се упућују у врањске ковид болнице.
БОНУС ВИДЕО:
НАШИ ХЕРОЈИ: Интервју са докторком из ковид амбуланте
Препоручујемо

УМОР, ОТЕЖАНО ДИСАЊЕ И БОЛ У ГРУДИМА: СЗО објавила дефиницију стања "продуженог ковида"
07. 10. 2021. у 22:07

ЗАРАЖЕНО ЈОШ 90 ОСОБА, У ИЗОЛАЦИЈИ 173: Епидемја и имунизација у Пиротсом округу
07. 10. 2021. у 19:00

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље
РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.
17. 04. 2025. у 11:29

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО - КРАХ БРАКА АНЕ ИВАНОВИЋ И БАСТИЈАНА: Швајнштајгер скинуо бурму (ФОТО)
АКО се уопште и сумњало у развод Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера, сада дилеме више нема.
18. 04. 2025. у 07:51
Коментари (0)