НАЈМЛАЂА ЖРТВА КОРОНЕ У КИКИНДИ: Преминуо мушкарац (36), није имао друга озбиљна обољења

Р. Ш.

13. 10. 2021. у 18:41

У ОПШТОЈ болници у Кикинди данас је од последица обољења изазваних вирусом корона преминуо мушкарац од 36 година.

НАЈМЛАЂА ЖРТВА КОРОНЕ У КИКИНДИ: Преминуо мушкарац (36), није имао друга озбиљна обољења

Фото: Рада Шегрт

Он је, уједно, и најмлађа жртва корона вируса у овом граду. Како сазнајемо, овај млади човек није имао друга озбиљна обољења, али је у болницу стигао у лошем општем стању и одмах је смештен на интерзивну негу.

Фото: Рада Шегрт

- Његово стање од почетка је било лоше и последњих пет дана је био на респиратору. Нажалост, нисмо успели да га спасемо, иако смо учинили све што је могло да се уради – кажу у кикиндској болници.

Добра вест је да се дете од свега четири месеца успешно опоравља на Дечијем одељењу и оно је у добром општем стању. Међутим, епидемиолошка ситуација није нимало добра, јер је у болници тренутно на лечењу од ковида 19 укупно 39 пацијената, већина је на Инфективном одељењу, њих 35, а троје је на интезинвој нези.

- Већина пацијената није вакцинисана, па ми и даље апелујемо на грађане да приме вакцину, јер је то најбоља заштита од овог вируса. Има и оних који су вакцинисани и буду позитивни, али њихово стање је далеко боље, лакше подносе вирус и, углавном, се лече у кућним условима – порука је лекара кикиндске болнице.

Корона узима озбиљан данак, па је само прошле недеље у Кикинди преминуло 13 пацијената.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!