ПРИЗНАЊА ЗА ДАН ОСЛОБОЂЕЊА: Вучић почасни грађанин, октобарску награду добио 51 Јагодинац

З.Г.

17. 10. 2021. у 16:56

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић, добио је звање Почасног грађанина града Јагодине, „за допринос економској сигурности, политичкој стабилности, здравственој безбедности, смањењу незапослености, ширењу угледа наше земље у иностранству, створивши услове за долазак привредника из целог света ради инвестирања на простору целе Републике, па и у Јагодини“, како се навди у образложењу.

ПРИЗНАЊА ЗА ДАН ОСЛОБОЂЕЊА: Вучић почасни грађанин, октобарску награду добио 51 Јагодинац

Фото: З. Г.

Повеља Почасног грађанина председнику Вучићу додељена је на данашњој свечаној седници Скупштине града поводом Дана ослобођења од фашизма у Другом светском рату.

Звање Почасног грађанина добио је и професор Клаус Фишер, власник и извршни директор Холдинга и председник Саветодавног одбора групе компанија „Фишер“ за „изузетне заслуге и допринос у области привредног живота, смањења незапослености и подизању угледа града Јагодине“, као и Драган Марков, тренер Женског рукометног клуба „Јагодина“ и носилац признања најуспешнији тренер Србије у 2019. години, чијим је залагањем овај клуб остварио најбоље резултате у историји Јагодине.

Октобарску награду грда Јагодине добио је 51 Јагодинац, међу којима је 20 здравствених радника, 18 ђака, седам спортиста и шест заслужних појединаца.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

 

БОНУС ВИДЕО: ВУЧИЋ У ЈАГОДИНИ: Обећање председника Јагодинцима

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (12)

АУДИО БМ СЛУШНИ АПАРАТИ: Новогодишња чаролија звука