ИСКЉУЧЕЊА СТРУЈЕ У ПАРАЋИНУ: Електродиструбуција обавестила грађане о распореду искључења до четвртка
ТОКОМ наредне седмице доћи ће на више локација на подручју параћинске општине до прекида у снабдевању електричном енергијом у одређеним временским интервалима.

Фото: З. Рашић
Сутра током преподнева од 9 сати без струје ће остати потрошачи у улицама Царице Милице, Дечанској, Жичкој, Љевишкој, Грачаничкој, Сопоћанској и Св. Петке, као и део села Поточац ка Својнову, који струју неће имати до 14 сати због уклањања растиња испод електо-енергетских објеката.
У уторак, 19. октобра 9 до 12 сати искључење је планирано у улицама Живке Петровић и Адакалској, а у среду у Својнову око трафо-станице Својново ка манастиру.
У четвртак до 14 без струје ће бити мештани Рашевице у близини сеоске поште. Разлози прекида испоруке електричне енергије су радови на електро-енергетским објектима или у њиховој близини на конзуму погона Параћин, саопштено је из Електродистрибуције.

ДРАМА НА НЕБУ: Земља која се граничи са Србијом дигла борбене авионе због руских дронова
У РУМУНИЈИ је била проглашена ваздушна узбуна у округу Тулча због масовног напада руских дронова на Украјину, саопштило је данас румунско Министарство одбране.
02. 07. 2025. у 11:13

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)
МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.
01. 07. 2025. у 12:48
Коментари (0)