ПОВРЕЂЕНА ДВОЈИЦА: Судар на углу Бранимира Ћосића и Новосадског сајма
У СУДАРУ два аутомобила који се догодио данас око подне на углу улица Бранимира Ћосића и Новосадског сајма у Новом Саду, повређена су два мушкарца.

Љ.П.
Према речима др Зорана Круља, портпарола Службе хитне помоћи, позив су примили у 12 сати и 16 минута, а лекарска екипа је на лицу места збринула мушкарце (40) и (74).
- После указане помоћи на лицу места, обојица су превежени у Ургентни центар – казао је др Круљ.
Узрок несреће засада није познат, а полиција је обавила увиђај.

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)