ИЗРОНИЛЕ ЗИДИНЕ ГРАЂЕВИНА КОЈЕ СУ ВЕЋ ТРИ ДЕЦЕНИЈЕ НА ДНУ: Занимљив призор на Завојском језеру код Пирота (ФОТО)
ЗБОГ ниског водостаја , на Завојском језеру код Пирота, “изронили” су остаци некадашњих грађевина изнад села Завој које је већ три деценија на дну језера.

Фото: В.Ћирић
На обали акумулације близу бране, указао се канал за поправку тешке механизације која је овде била ангажована на изради поменуте бране и околних путева, али и део радионице у којима су радили електричари, машинци и други радници некадашње "Хидротехнике".
На другој страни обале, јасно се виде зидови који су били око шљивика у горњем делу села у месту Ћућевица.

Фото: В.Ћирић
Низак водостај у ово доба године је иначе уобичајена ствар, као и мнгобројни сплавови који су због тога остали на сувом.

Фото: В.Ћирић
БОНУС ВИДЕО:
ТЕРРА - ПРОЈЕКАТ ЗА КОЈИ ЗНА ЦЕО СВЕТ: Кикинда је домаћин највеће свечаности вајарске уметности
Препоручујемо

ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ ВЕРНИКА: Пироћанци се поклонили моштима Свете Петке
21. 10. 2021. у 12:14

СТИГЛА ТРЕЋА ДОЗА СПУТЊИКА: Имунизација против короне у Пиротском округу
21. 10. 2021. у 12:06

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)