УЖИЧАНИМА СКУПЉЕ КОМУНАЛИЈЕ: Папрене и погребне услуге

Н.Ј.

26. 10. 2021. у 12:52

УЖИЧКО Јавно комунално предузеће "Биоктош" затражило је од Градског већа сагласност за повећање цена услуга, а то се односи на одношење смећа и погребне услуге. Разлог је, наводи се у захтеву, вишеструко поскупљење енергената, грађевинског материјала, опреме...

УЖИЧАНИМА СКУПЉЕ КОМУНАЛИЈЕ: Папрене и погребне услуге

Н.Ј.

- Поскупљење ће бити минимално. Ми смо у протеклом периоду пословали позитивно, поред бројних инвестиција, а очекује нас и наткривање Зелене пијаце. Набавили смо пуно нове опреме, зато би требало имати у виду да цена изношења смећа није повећавана од јула 2018. године, а погребних услуга од 2013. године - нагласио је Срђан Недељковић, члан Градског већа за комуналне делатности.

На примеру стана од 60 квадратних метара, може се израчунати да ће цена одношења смећа поскупети за 120 динара. Нови ценовник, за који се очекује да ће бити усвојен, примењиваће се од 1. новембра.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.

27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

ПОЉСКИ НАВИЈАЧИ РАСПАМЕТИЛИ СРБЕ: Ово су урадили после утакмице Нови Пазар - Јагјелоња (ФОТО)