ПОРЕСКА УПРАВА У ЈКП „ИНФОРМАТИКА“: Од понедељка ново шалтер место градске пореске управе на Новом насељу
У ЈКП „Информатика“ на новосадском Новом насељу, на Булевару Слободана Јовановића 15, Градска пореска управа ће у понедељак, 1. новембра, отворити ново шалтер место чије ће радно време бити од 8 до 14 часова, у циљу унапређења свог рада као сервиса у служби грађана.
ФОТО: З.Г.
Тако ће, поред постојеће шалтер сале у Улици Војвођанских бригада 24-26, све потребне информације, савете и одговоре грађани моћи добити добити на новом шалтер месту у оквиру кога је омогућено и примање пореских пријава, захтева и поднесака.
БОНУС ВИДЕО:
Плантаже породице Тошић у селу код Трстеника
Препоручујемо
ИНСПЕКЦИЈА У НОВОМ САДУ: Контролисали поштовање мера, неправилности у четири случаја
25. 10. 2021. у 15:09
ЈЕЗИВА СЦЕНА У НОВОМ САДУ: Мушкарац (73) покушао да изврши самоубиство ватреним оружјем
25. 10. 2021. у 13:56
ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ПАЉЕЊА АУТОМОБИЛА СНАЈПЕРОВЕ ДЕВОЈКЕ: Осумњичени за паљевину у Новом Саду иза решетака
25. 10. 2021. у 12:53 >> 20:26
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)